Nezavisni policijski sindikat Srbije već drugu godinu za redom članove sindikata i njihove porodice šalje na više nego zasluženi odmor na Zlatibor u trajanju od pet dana. Ove godine realizaciju odmora sprovodimo u kompleksu Zlatiborski konaci, prelepom odmaralištu izmeštenom od centra i graje, smeštenom u prirodi koja je podjednako lepa u sva četiri godišnja doba. Pored smeštaja, naši članovi na odmoru imaju mogućnost uživanja i u Wellnes i Spa uslugama kompleksa Zlatiborski konaci.

Sa ponosom obaveštavamo članove da se bližimo brojci od 500 popunjenih apartmana, odnosno da je skoro 500 porodica naših članova već uživalo na odmoru na Zlatiboru. Ovo je jedinstveni način na koji se sindikat tokom cele godine uzastopno brine o svojim članovima.

Veliko nam je zadovoljstvo zbog povratnih rekcija koje dobijamo od naših članova sa odmora, i želimo da poručimo da ćemo sa takvom tradicijom nastaviti i u budućnosti.

Vaš NPSS!