Nezavisni policijski sindikat Srbije vremenom je na sebe uzeo jednu lepu obavezu, a to je da našim članovima ali i svima drugima skrenemo pažnju koliko dobrih, uspešnih i vrednih kolega imamo, a koji su uspešni ne samo kao profesionalci u svome poslu, već i u drugim oblastima života. Kada su te kolege još i naši članovi zadovoljstvo je ogromno.

Danas nam je veliko zadovoljstvo i čast da predstavimo i pohvalimo našeg člana, kolegu Bojana Gavrilovića, majora policije, zaposlenog u četi Brigade na radnom mestu stariji inspektor za obuku vodiča i službenih pasa. Bojan je početkom meseca Aprila kao član reprezentacije Srbije učestvovao na 13. Svetskom prvenstvu u fider ribolovu koji se ove godine održao u Španiji , u gradu Merida. Iako ove godine za Srpsku reprezentaciju nije bilo uspeha kao 2022. u Belgiji kada su postali Svetski prvaci, jasno nam je koliko je truda, rada i odricanja bilo neophodno za postati deo ovakve slavne ekipe i predstavljati našu zemlju na ovako velikom takmičenju.

Nezavisni policijski sindikat Srbije čestita našoj reprezentaciji i želi im puno uspeha u budućim takmičenjima. Bistro!